Plánované akce:

 • BŘEZEN 2024
 • 8.3 2024 16:00 Dancejóga s Markétou
 • DUBEN 2024
 • 18.4. 2024 17:00 Ukázkový workshop Facejógy s Evou Prokešovou
 • 27.4. 2024 14:00 Základní kurz Facejógy s Evou Prokešovou
 • KVĚTEN 2024
 • 11.-12.5. Kryštof Koucký – Rozvoj jemného vnímání a komunikace (praktický víkendový meditační seminář) – odkaz na popis akce ZDE
 • ČERVEN 2024

 

Proběhlé akce:

2024

 • 2.3. 2024  14:00 Workshop – seznámení s nástrojem a hra na handpan s Jiřím Brzobohatým
 • 1.3. 2024 16:30 a 18:30 Gongová vibrační lázeň s Mirkou Raškovou
Pánevní dno pro radost - jednodenní seminář

NÁVOD NA TĚLO II se Zdeňkou Šímovou - 13., 14. a 15.10. 2023

Zhubněte snadno a bez omezování

– pátek 13.10. 2023 od 17 – 21 hod

– místo: Yoga Libra Znojmo, Tyršova 3

– cena: 1.490,- (v ceně grafické ztvárnění představeného know how – návod jak snadno doma)

– Slevu 10% (cca 500,-) můžete uplatnit při účasti i na semináři stejné lektorky Návod na tělo 2, který se ve Znojmě koná 14. – 15. 10. 2023.

https://www.navodnatelo.cz/cs/seminare/seminare/nnt-special-1-2/127-zhubnete-snadno-a-bez-omezovani-harmonicke-kombinace-2023-11.html


Vnitřní asymetrií k vnější symetrii

– sobota 14.10 9:00 – 17:00

– neděle 15.10. 9:00 – 15:30

– místo: Yoga Libra Znojmo, Tyršova 3

– cena za víkendový seminář Návod na tělo: 3.990,- Kč

– Cena při absolvování pátečního semináře s 10% slevou (cca 500,-) : 4.990,-

Zvednutí horních očních víček ♥ Visící paže pryč ♥ Bolesti zad pryč ♥ Pánevní dno v akci ♥ „Hrb” pryč ♥ Emocionální detoxikace

Pozn.: Seminář je vhodný i pro úplné začátečníky

https://www.navodnatelo.cz/cs/seminare/seminare/nnt-2-1/130-nnt-2-vnitrni-asymetrii-k-vnejsi-symetrii.html

Tanec Života s Jitkou Mikuláškovou

- tanečně-pohybový kruh žen
- jednou za 14 dní ve čtvrtek večer

19 - 21 hod. / 250 Kč

Více info na www.chramharmonie.cz

BabYoga ve Znojmě

11.9. 2023 9:00 - 12:30

Kurz jógových základů pro začátečníky - ashtanga jóga

11.-12.2. a 18.-19.2. 8:30 – 11:00

Kurzem vás provede Martina

Termín konání sobota a neděle 11.-12. února a 18.-19. února 2023 vždy 8:30 – 11:00  

Pro vás, kteří hledáte ucelenější jógový kurz včetně teorie, jsme v únoru připravili začátečnický kurz, kde se naučíte úplné základy jógové praxe. Kurz bude probíhat dva víkendy a je vhodný pro úplné jógové začátečníky, věčné začátečníky i pro všechny, kteří jste ztratili vlastní motivaci a potřebujete zase oprášit pevné jógové základy. Na kurzu se naučíte, jak během jógy dýchat, osvojíte základní jógové pozice a vše se budeme učit propojovat, abyste měli plynulou praxi v tempu, které je vám příjemné. Naučíme se společně krátkou jógovou sestavu, kterou budete moci i po skončení kurzu sami zacvičit, případně ji dále rozvíjet na veřejných mysore lekcích. Budeme se také věnovat dechovým technikám i meditaci.

Obsah kurzu jógových základů:

 • 1. lekce – naučíme se jógový dech a vysvětlíme si, co se během cvičení jógy děje v těle. Naučíme se základní Pozdrav slunci i stojné pozice i to, jak jógové cvičení ukončit. Na tuto krátkou sestavu v dalších lekcích navážeme. Součástí bude i dechové cvičení pro každý den.

 • 2. lekce – zopakujeme si pozice z první lekce a navážeme na to pozicemi ve stoje i v sedě, vysvětlíme si princip předklonů ve stoje i v sedě a řekneme si i o účincích jednotlivých pozic.

 • 3. lekce – projdeme si společně pozice předchozích lekcí a přidáme pozice pro uvolnění kyčlí a také se naučíme, jak správně a bezpečně rotovat páteř v sedacích pozicích. Závěr lekce věnujeme meditaci.

 • 4. lekce – spojíme vše naučené a osvojíme si obrácené pozice, které uklidňují náš nervový systém a mění náš pohled na svět. Kurz zakončíme jemnými záklony, abychom otevřeli hrudník i svá srdce ♥

V průběhu kurzu se budeme společně učit tak, abyste si vše zapamatovali, cítili se v každé pozici dobře a každou pozici vám přizpůsobím podle vašich potřeb i možností. Můžete očekávat individuální přístup i důraz na lehkost provedení.

Zvu všechny, kteří chcete s jógou začít, nebo vás láká dozvědět se něco nového.

Cena kurzu jógových základů je 2800Kč, přihlášení na email: cepova.ma@gmail.com nebo přes rezervační systém studia (je nutné se přihlásit na všechny 4 lekce kurzu).

Gongová vibrační lázeň s Mirkou Raškovou - 2.3. 2023

V 18:00 

Cena: 400 kč / 90 minut

Přihlášení přes rezervační systém studia Yoga Libra

Seminář pozdrav Slunci

11.3. 8:00 – 10:30

Kurzem vás provede Martina

Seminář věnovaný té nejzákladnější sekvenci pozic, kterou můžeme na lekci jógy zažít – Pozdravu Slunci. Ačkoliv je tato sekvence jednou z nejčastějších, její provedení není pro většinu z nás úplně snadné. Na semináři vás provedu základní i pokročilejší variantou pozdravu Slunci.

Detailně se budeme věnovat jeho fyzickému provedení – ukážeme si nějaké praktické tipy pro snadnější přechody mezi jednotlivými pozicemi. Stejně tak si povíme, jak a kdy si pozdrav Slunci upravit (například pokud nás bolí zápěstí, v těhotenství, při různých zdravotních omezení nebo zranění).

Také si řekneme, proč je pozdrav slunci tak důležitý, jaká je jeho symbolika a proč jím nejčastěji začínáme cvičení jógy.

Budeme hledat radost v jeho cvičení a objevovat i to kouzlo ohně a světla, které nám do jógové praxe vnáší.

Délka semináře 2,5 hodiny, cena semináře 700 Kč

Přihlášení na email: cepova.ma@gmail.com nebo přes rezervační systém studia 

Cyklus roku – Jarní Rovnodennost

12.3. 18:00 – 20:30

Cyklická cesta kolem roku v napojení na brány rovnodenností a slunovratů

Termíny setkání: neděle 12.3., neděle 18.6., sobota 23.9. a neděle 17.12. vždy od 18:00

Cyklickou cestou kolem roku vás provede Martina

 

Zveme vás na rituální cestu kolem roku, kdy společně budeme procházet branami rovnodenností a slunovratů. Cyklická cesta je uzavřený kruh celkem čtyř setkání, která jsou vázaná na svátky rovnodenností a slunovratů v průběhu celého roku. Je to cesta vědomého spojení se s cyklem roku, kdy společně půjdeme do prožitku skrze naše vlastní vnitřnímu vnímání a prostřednictvím našich smyslů. Během těchto setkání budeme se budeme ladit na rytmus Země, dotýkat se smyslu lidského bytí a jeho celistvosti – propojíme svět fyzický s naší vlastní spiritualitou, vytvoříme důvěrný a bezpečný prostor pro poznání vztahu k nám samotným i našeho vztahu k světu kolem nás.

 

Kolem roku nazýváme přirozený cyklus naší Země obíhající kolem Slunce. Tento cyklus určuje jednotlivá roční období, na jejichž počátku stojí svátky rovnodenností a slunovratů. Slunovraty jsou momenty nejdelšího a nejkratšího dne roku; rovnodennosti jsou pak dny, kdy jsou den i noc stejně dlouhé. Tyto svátky jsou branami, kterými k nám vstupují nové energie a my díky nim můžeme více vnímat, co je pro dané období (nás i naše projekty nebo vlastní záměry) důležité, co je potřeba (ne)dělat a čemu věnovat pozornost. Rovnodennosti i slunovraty a jejich poselství se nám může promítat do různých oblastí života, proto součástí naší společné cesty bude i ladění se na osobní záměr a naše setkání tak budou rituální nebo jednoduše – oslavná :).

Tato setkání jsou koncipována jako uzavřený skupinový skupinový kruh pro vás, kteří chcete být jeho součástí. Tato varianta byla zvolena, protože chceme jít naproti těm z vás, kteří vnímáte, že vás rituální způsob spolupráce láká a chcete se nechat provést celým rokem, chcete udělat celkový „posun“ a mít celostní zkušenost. Zároveň víme, že dlouhodobá skupinová práce může být velmi intenzivní a obohacující, protože si během celého roku vytvoříme důvěru i bezpečí tím, že se poznáme, takže budete mít nejen podporu mou, ale i podporu celého našeho kruhu, tzn. ostatních. Budete si moci požádat o zpětnou vazbu, ale také vnímat práci ostatních, kterou se můžete inspirovat.

Co můžete během setkání očekávat?

Před každým setkáním dostanete email s informacemi k danému svátku i k tomu, co nás společně během setkání čeká. Součástí také může být malá předpříprava pro dané setkání.

Každé setkání bude obsahovat:

 • Rituální očištění a vytvoření důvěrného prostoru pro náš společný čas.

 • Ladění se na osobní záměr v souladu s daným svátkem a vaší životní cesty.

 • Rostlinnou meditaci a iniciaci – jednoduchý rituál, který nám dá příležitost spojit se s vědomím vybrané rostliny a jejím poselství pro nás.

 • Jemnou energetickou práci v návaznosti na energii každého svátku.

 • Tvoření amuletů, talismanů nebo škapulířů pro podporu a ukotvení prožitku z našeho setkání.

 • Společné závěrečné ukotvení a navrácení z roviny záměru do běžného vnímání. Oslava na závěr 🙂

Po našem setkání dostanete opět email, který bude ryze praktický pro běžný život – jak nejlépe integrovat to, co prožijete během společného rituálu. 

Termíny setkání: neděle 12.3., neděle 18.6., sobota 23.9. a neděle 17. 12. vždy od 18:00. (Alespoň jedno setkání (letní) bude pravděpodobně venku v přírodě :))

Délka setkání: 2 až 2,5 hodiny

Cena: 2 800 Kč za všechna setkání

Zveme vás na společnou cestu kolem roku, přihlašovat se můžete na email: cepova.ma@gmail.com

Hostující workshop ashtanga jógy s Jarem Pávkem

18.-19.3.

sobota 18. a neděle 19. března 2023, začátek 8:00 a předpokládaný konec 13:00

S velkou radostí vás zveme na víkendový workshop věnovaný ashtanga józe, který proběhne ve Znojmě s Jaro Pávkem. Jaro je představitelem tradiční – původní linie ashtanga jógy a je jedním z nejznámějších učitelů ashtanga jógy v České republice a na Slovensku. Jeho styl učení, rozhled, zkušenosti, humor a způsob, jakým jógu dál předává je jedinečný, proto doporučuji všem, které ashtanga jóga zajímá, využít této příležitosti 🙂

Přihlášení přes email: cepova.ma@gmail.com 

Cena: 2 500 Kč za celý workshop (tzn. oba dva dny; je možná rezervace pouze na oba dva dny). Program: ráno v 8:00 budeme začínat vedenou lekcí a poté bude následovat diskuze – metoda ashtanga jógy (dech, pozice, bandhy, aj.)

7.10. - Podzimní setkání - rostlinná a ájurvédská péče

Zveme vás na další setkání, které tentokrát věnujeme podzimní sebepéči za pomoci ájurvédy a rostlinné medicíně kořenů a plodů, které jsou nám v tomto čase k dispozici.
 
Přizveme si rostliny, které jsou pro toto období typické, řekneme si, jak je můžeme zpracovat. Povíme si také o jejich symbolice, abychom je mohli vnímat i při podzimních procházkách a věděli jsme, že jsou tu pro nás i jinak, než jen ve své fyzické podobě. 
 
Také si řekneme, jak o sebe z pohledu ájurvédy pečovat, abychom podzimním časem propluli lehce a neztratili sílu, kterou jsme během léta načerpali.
 
Protože se budeme kotvit a uzemňovat, máme pro vás přichystané i ceremoniální kakao 🙂
 
Těšíme se na vás v pátek 7.10. od 18:00, vstupné 600 Kč, přihlásit se můžete v rezervačním systému studia YOGA LIBRA
 

27.6. - 3.7. - Kryštof Koucký - Intenzivní týdenní seminář Lidské tělo

Intenzivní týdenní seminář zaměřený na celistvé poznání lidského těla a energetiky. Jedná se o kurz praktických meditačních postupů vhodných k sebeléčení, sebepoznání a aplikaci toho v životě.

„Na začátku týdne se opět věnujeme základní očistě, aktivaci a prosycení energií Života. Zpřetrháme strnulé vazby narušující přirozenost zdravého těla a života plného štěstí a vytvoříme nové v souladu s nitrem Bytí. Vyčistíme a narovnáme základní osu – páteř, zrcadlící propojení Sfér, abychom vytvořili čistý a silný tok, kterým prostoupí duchovní předlohy do reálného života. Projdeme detailně všechny tělesné systémy, zkusíme zachytit jejich mentální souvislosti, prožít v nich božskou lásku a vyživit každou buňku těla.“

Akce je vhodná pro úplné „začátečníky“ i pro „pokročilé“, neboť svou koncepcí rozvíjí vše podstatné nehledě na „výchozí“ pozici praktikujícího.

Průběh jednotlivých cvičení má logickou a zkušenostní návaznost a energetický efekt je násobný s každou další meditací. Skrze osvědčené techniky procházíme vědomým rozpoznáváním božských Ctností Ducha, jejich prožití v Duši a vedení tohoto „prožitku“ (soustavy živlových toků) do příslušných oblastí těla a života. Jde o synchronizaci Duše s tělem skrze živly, kdy propojíme hlubokou psychickou a energetickou práci. Zdokonalíme se v jednotě citu, vůle a vášně.

Vše vychází z nás, proto proměna čehokoli v těle i životě se musí nejprve odehrát „uvnitř“, v příčinné úrovni naší bytosti. Celková a hluboká transformace funkční tvorby našeho života zahrnuje mnohdy náročnou proměnu hlubokých vnitřních, příčinných koncepcí a psychoenergetických matric (podvědomého přístupu). Seminář slouží jako jakýsi seznam návodů a metod, jak účinně optimalizovat libovolnou oblast našeho vědomí (těla, života, vztahů, situací atd.) pomocí psychosugestivních metod, zdokonalovaných po tisíce let v různých tradicích i moderní vědě. Pak je vše na nás, je to jen otázkou otázka času a „nasazení“ – Vašeho rozhodnutí a setrvání ve „výcviku“. Tento transformující týden plný praktického poznání nechť je inspirací pro nabytí mnoha svobod.

Kapacita je 22 účastníků. Meditacemi provází Kryštof Koucký a asistenti.

Termín: 27.6. – 3.7.

Cena: 5500 Kč

Rezervace na seminář: – Dita Koucká:  Krystof.Dita@centrum-runa.cz

27.6. - Lucie Langová - Pánevní dno

Pánevní dno. Poklad, na kterém  si sedíme. Bolesti zad, inkontinence, bolestivá menstruace, dlouhé čekání na miminko….? Důvodem potíží může být oslabené či stažené pánevní dno.

Přijďte se seznámit se svým pánevním dnem a ochutnat cvičení pánevního dna metodou 3×3. Není vhodné pro těhotné ženy v 1. a 3.trimestru.

Termín: 11:15 – 13:15

Cena: 200 Kč/ 2 hod.

20.6. - Ájurvédská a bylinná letní péče o tělo & oslava Letního Slunovratu

Měsíc červen je vstupní branou do letního období a my se během našeho setkání podíváme na toto období z pohledu ájurvédy, bylin a možnosti letní péče o naše tělo.

V červnových dnech, kolem letního slunovratu, můžeme vnímat, že teplo i intenzivní sluneční světlo nás vede k rychlosti, plánování, novým aktivitám. Snadno se nám tak v tomto období může stát, že cítíme horkost, neukotvenost v těle, divokost mysli a celkový vnitřní neklid. Během našeho setkání se seznámíme s jednoduchými ájurvédskými způsoby, jak ochladit naše tělo, zklidnit mysl i nervový systém aniž bychom narušili svou vnitřní rovnováhu a oslabili trávící oheň.

Naučíme se pár rituálů sebepéče, které si můžeme pravidelně zařadit do našeho běžného života. Pro naše uvolnění i větší plynutí letními dny si na pomoc přizveme byliny rostoucí v začátku léta.

V závěru setkání nás čeká společná meditace a vstup do letního času branou letního slunovratu 🙂

Těším se na vás, Martina 🙂

Termín: Pondělí 20.6. se začátkem v 17:00 a předpokládaným koncem 19:30-20:00

Cena: 500 Kč

Přihlášení email: cepova.ma@gmail.com nebo přes rezervační systém

Jak na rezervaci lekce?

Yoga Libra jógové studio Znojmo

Tato část bude brzy plně funkční včetně možnosti online plateb, pokud chcete být informovaní jakmile tuto službu spustíme, nechte nám na sebe email.