Plánované akce

ve studio YOGA LIBRA

Namasté! Vytvořili jsme prostor, kde se budeme společně setkávat při lekcích jógy, workshopech a seminářích. Přijďte se k nám podívat a vykročte s námi na cestu k harmonii a rovnováze ve svém životě…

7.10. - Podzimní setkání - rostlinná a ájurvédská péče

Zveme vás na další setkání, které tentokrát věnujeme podzimní sebepéči za pomoci ájurvédy a rostlinné medicíně kořenů a plodů, které jsou nám v tomto čase k dispozici.
 
Přizveme si rostliny, které jsou pro toto období typické, řekneme si, jak je můžeme zpracovat. Povíme si také o jejich symbolice, abychom je mohli vnímat i při podzimních procházkách a věděli jsme, že jsou tu pro nás i jinak, než jen ve své fyzické podobě. 
 
Také si řekneme, jak o sebe z pohledu ájurvédy pečovat, abychom podzimním časem propluli lehce a neztratili sílu, kterou jsme během léta načerpali.
 
Protože se budeme kotvit a uzemňovat, máme pro vás přichystané i ceremoniální kakao 🙂
 
Těšíme se na vás v pátek 7.10. od 18:00, vstupné 600 Kč, přihlásit se můžete v rezervačním systému studia YOGA LIBRA – RESERVIO
 

Proběhlé akce

27.6. - 3.7. - Kryštof Koucký - Intenzivní týdenní seminář Lidské tělo

Intenzivní týdenní seminář zaměřený na celistvé poznání lidského těla a energetiky. Jedná se o kurz praktických meditačních postupů vhodných k sebeléčení, sebepoznání a aplikaci toho v životě.

„Na začátku týdne se opět věnujeme základní očistě, aktivaci a prosycení energií Života. Zpřetrháme strnulé vazby narušující přirozenost zdravého těla a života plného štěstí a vytvoříme nové v souladu s nitrem Bytí. Vyčistíme a narovnáme základní osu – páteř, zrcadlící propojení Sfér, abychom vytvořili čistý a silný tok, kterým prostoupí duchovní předlohy do reálného života. Projdeme detailně všechny tělesné systémy, zkusíme zachytit jejich mentální souvislosti, prožít v nich božskou lásku a vyživit každou buňku těla.“

Akce je vhodná pro úplné „začátečníky“ i pro „pokročilé“, neboť svou koncepcí rozvíjí vše podstatné nehledě na „výchozí“ pozici praktikujícího.

Průběh jednotlivých cvičení má logickou a zkušenostní návaznost a energetický efekt je násobný s každou další meditací. Skrze osvědčené techniky procházíme vědomým rozpoznáváním božských Ctností Ducha, jejich prožití v Duši a vedení tohoto „prožitku“ (soustavy živlových toků) do příslušných oblastí těla a života. Jde o synchronizaci Duše s tělem skrze živly, kdy propojíme hlubokou psychickou a energetickou práci. Zdokonalíme se v jednotě citu, vůle a vášně.

Vše vychází z nás, proto proměna čehokoli v těle i životě se musí nejprve odehrát „uvnitř“, v příčinné úrovni naší bytosti. Celková a hluboká transformace funkční tvorby našeho života zahrnuje mnohdy náročnou proměnu hlubokých vnitřních, příčinných koncepcí a psychoenergetických matric (podvědomého přístupu). Seminář slouží jako jakýsi seznam návodů a metod, jak účinně optimalizovat libovolnou oblast našeho vědomí (těla, života, vztahů, situací atd.) pomocí psychosugestivních metod, zdokonalovaných po tisíce let v různých tradicích i moderní vědě. Pak je vše na nás, je to jen otázkou otázka času a „nasazení“ – Vašeho rozhodnutí a setrvání ve „výcviku“. Tento transformující týden plný praktického poznání nechť je inspirací pro nabytí mnoha svobod.

Kapacita je 22 účastníků. Meditacemi provází Kryštof Koucký a asistenti.

Termín: 27.6. – 3.7.

Cena: 5500 Kč

Rezervace na seminář: – Dita Koucká:  Krystof.Dita@centrum-runa.cz

27.6. - Lucie Langová - Pánevní dno

Pánevní dno. Poklad, na kterém  si sedíme. Bolesti zad, inkontinence, bolestivá menstruace, dlouhé čekání na miminko….? Důvodem potíží může být oslabené či stažené pánevní dno.

Přijďte se seznámit se svým pánevním dnem a ochutnat cvičení pánevního dna metodou 3×3. Není vhodné pro těhotné ženy v 1. a 3.trimestru.

Termín: 11:15 – 13:15

Cena: 200 Kč/ 2 hod.

20.6. - Ájurvédská a bylinná letní péče o tělo & oslava Letního Slunovratu

Měsíc červen je vstupní branou do letního období a my se během našeho setkání podíváme na toto období z pohledu ájurvédy, bylin a možnosti letní péče o naše tělo.

V červnových dnech, kolem letního slunovratu, můžeme vnímat, že teplo i intenzivní sluneční světlo nás vede k rychlosti, plánování, novým aktivitám. Snadno se nám tak v tomto období může stát, že cítíme horkost, neukotvenost v těle, divokost mysli a celkový vnitřní neklid. Během našeho setkání se seznámíme s jednoduchými ájurvédskými způsoby, jak ochladit naše tělo, zklidnit mysl i nervový systém aniž bychom narušili svou vnitřní rovnováhu a oslabili trávící oheň.

Naučíme se pár rituálů sebepéče, které si můžeme pravidelně zařadit do našeho běžného života. Pro naše uvolnění i větší plynutí letními dny si na pomoc přizveme byliny rostoucí v začátku léta.

V závěru setkání nás čeká společná meditace a vstup do letního času branou letního slunovratu 🙂

Těším se na vás, Martina 🙂

 

Termín: Pondělí 20.6. se začátkem v 17:00 a předpokládaným koncem 19:30-20:00

Cena: 500 Kč

Přihlášení email: cepova.ma@gmail.com nebo přes rezervační systém