O nás

o studiu YOGA LIBRA

YOGA LIBRA je studio založené roku 2021 ve Znojmě, zaměřené na skupinové i individuální lekce jógy.

Vytvořili jsme prostor, kde se budeme společně setkávat při lekcích jógy, workshopech a seminářích. Přijďte se k nám podívat a vykročte s námi na cestu k harmonii a rovnováze ve svém životě…

yogalibra znojmo marketa tomanova martina cepova

Co pro nás jóga znamená?

Jóga je pro nás životní styl, který nám pomáhá nastolit vnitřní rovnováhu, klid a harmonii, zlepšuje sílu a flexibilitu těla i mysli, učí nás překonávat překážky, upevňovat morální zásady, pracovat se svými emocemi, zjemňovat vnímání a mít pod kontrolou své myšlenky.

Jóga nabízí příležitost dostat se sám k sobě, ke své podstatě a nacházet odpovědi na své otázky.

Jaké lekce studio YOGA LIBRA nabízí?

Studia Yoga Libra nabízí především lekce hatha jógy a ashtanga jógy, které jsou v různých variantách přístupné pro všechny, tak si na
své si přijdou pokročilí jogíni i ti, kteří s jógou dosud žádné zkušenosti nemají.

V rozvrhu naleznete pravidelně dynamickou jógu, jógu pro těhotné ženy a kurz dětské jógy. Několikrát do roka jsou také lekce dance jógy. Ve studiu se také věnujeme nejen fyzickému tělu, ale na lekcích meditace se více zaměřujeme na dech, dechové techniky (pránájámu) a meditaci.

Jak na rezervaci lekce?

Yoga Libra jógové studio Znojmo

Tato část bude brzy plně funkční včetně možnosti online plateb, pokud chcete být informovaní jakmile tuto službu spustíme, nechte nám na sebe email.