Studio YOGA LIBRA

PRONÁJEM STUDIA

Naše studio jsme otevřeli v roce 2021. 

Od samotného začátku si zakládáme na výjimečnosti tohoto místa, které svojí intimní atmosférou a harmonií prostoru podporuje naladění a plné soustředění na obsah konané události.

Je zde zajištěné čisté, bezpečné a soukromé prostředí na různé typy akcí, ať už to jsou lekce jógy, semináře, kurzy, workshopy či přednášky. Kapacita dle typu akce je až 20 lidí. 

Zázemí pro lektory a organizátory s kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí, kávovarem, ledničkou i myčkou, pohodlným posezením a vlastní šatnou s WC.

Uzamykatelné skříňky jsou situovány na chodbě, k dispozici je i prostor na převlékání. Pro návštěvníky je samozřejmostí WC, ale i vybavený sprchový kout s možností zapůjčení ručníku a fénu na vlasy. 

V sále o rozměrech 11 x 5 metrů (nebo 55 m2.) je vinylová podlaha s podlahovým vytápěním, které zajišťuje příjemnou teplotu. Za posuvnými dveřmi je ukryta výkonná vzduchotechnika, která zajišťuje přístup čerstvého vzduchu a úložný prostor na veškeré pomůcky, včetně cvičebních podložek, přikrývek a polštářů, skládací židle či sedáky.

Využijte tento jedinečný prostor našeho studia pro své osobité akce.

Ceník na vyžádání.